Neumann János Egyetem Gazdálkodási Kar

Youtube

neptun

ILIAS

Gyengénlátó Változat

MTA DAB Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Szakbizottsága - Tagnyilvántartás

PDF letöltés Cikk nyomtatása E-mail
Név E-mail cím Értesítési cím Kutatási terület
1. Bánkiné Dr. Molnár Erzsébet bhmihalyne@gmail.com 6100 Kiskunfélegyháza, Zrínyi u. 28.  
2. Dr. Bartha Júlia dr.barthajulia@gmail.com 5310 Kisújszállás, Pf.22. a kunsági folklór és keleti kapcsolatai
3. Dr. Bagi Gábor gbagi@djm.hu 5000 Szolnok, Kossuth tér 4. megyetörténet, X-XX. sz.
4. Dr. Bakos Béláné bakosne@hotmail.com 5000 Szolnok, Tiszaligeti sétány környezetgazdálkodás
5. Dr. Bálint Sándor   5000 Szolnok, Kossuth tér 10. V/1. humán erőforrások
6. Dr. Békési Bertold Bekesi.Bertold@uni-nke.hu ZMNE Repülő és Légvédelmi Intézet 5008 Szolnok, Pf. 1. etika
7. Dr. Békési László Bekesi.Laszlo@uni-nke.hu ZMNE Repülő és Légvédelmi Intézet 5008 Szolnok, Pf. 1.  
8. Dr. Boros Szilvia szilviaboros@gmail.com 5000 Szolnok, Bajcsy Zs. út 3. 3/32. szabadidő eltöltési szokások, táplálkozás, egészségturizmus
9. Dr. Bottyán Zsolt Bottyan.Zsolt@uni-nke.hu ZMNE Repülő és Légvédelmi Intézet 5008 Szolnok, Pf. 1.  
10. Dr. Cseh Géza csehg@szolarchiv.hu JNSz Levéltár technika történet, politikai mozgalmak
11. Dr. Dávidházy Gábor davidhazyg@mfk.hu 5400 Mezőtúr, Múzeum tér 2. növénytermesztés, gépek üzemeltetése
12. Dr. Dencső István dencsoi@szolf.hu 500 Szolnok, Füst Milán u.4. növény biotechnológia, erdészeti biotechnológia
13. Dr. Ducza lajos duczalajos@index.hu 5310 Kisújszállás, Ifjúság u.7. mezőgazdaság-ökológia
14. Dr. Dudás Péter dudasp@szolf.hu 5000 Szolnok, Tiszaligeti sétány Matematikai-statisztikai módszerek alkalmazása a turizmus egyes területein
15. Dr. Dudás Zoltán Dudas.Zoltan@uni-nke.hu ZMNE Repülő és Légvédelmi Intézet 5008 Szolnok, Pf. 1.  
16. Dr. Dunai Pál Dunai.Pal@iuni-nke.hu ZMNE Repülő és Légvédelmi Intézet 5008 Szolnok, Pf. 1.  
17. Dr. Farkas Ferenc farkasf@mk.u-szeged.hu  5400 Mezőtúr, Dob u. 63. alternatív energiaforrások
18. Dr. Fülöp Tamás fuloptamas@szolarchiv.hu JNSZML, 5000 Szolnok, Pozsonyi út 40-42. 19-20. századi gazdaság-, társadalom-, közigazgatás- és eszmetörténet
19. Dr. Gulyás Éva szgulyaseva@t-online.hu 5000 Szolnok, Szapáry u. 20. 3/2. folklór, vallási néprajz
20. Dr. Füle István fulei@szolf.hu 5000 Szolnok, Tiszaligeti sétány gazdaságpolitika, nemzetközi pénzügyek
21. Dr. Gulyás László gulyasl@szolf.hu 5000 Szolnok, Tiszaligeti sétány mezőgazdasági. termények szárítása, megújuló energiaforrások
22. Dr. habil Örsi Julianna jorsi@level.datanet.hu 5420 Túrkeve, Deák F. u.4.  
23. Dr. habil Lengyel Lajos lajoslengyel@chello.hu SZF nyugdíjas agrárökonómia
24. Dr. Horváth László Csaba horvath@djm.hu 5000 Szolnok, Kossuth tér 4. történész, újkor, paraszti migráció
25. Dr. Hima Gabriella himag@szolf.hu 1042 Bp. József A. u. 32-34. kommunikáció, kultúra
26. Hortiné Dr. Bathó Edit jaszmuzeum@invitel.hu 5100 Jászberény, Táncsics M. u. 5.  
27. Dr. Jakab László Jakab.Laszlo@uni-nke.hu ZMNE Repülő és Légvédelmi Intézet 5008 Szolnok, Pf. 1.  
28. Dr. Jakab Péter jakabpeter@szolf.hu 5000 Szolnok, Tiszaligeti sétány növénytermesztés
29. Dr. Kavas László Kavas.Laszko@uni-nke.hu ZMNE Repülő és Légvédelmi Intézet 5008 Szolnok, Pf. 1.  
30. Dr. Koltay Tibor Koltay.Tibor@abk.szie.hu SZIE Alkalmazott Bölcsészeti Kar, 5100 Jászberény, Rákóczi út 53. könyvtár- és információtudomány
31. Dr. Kóródi Márta korodi@szolf.hu 5000 Szolnok, Gulácsi út 6. turizmus
32. Dr. László Éva Ph.D laszloe@szolf.hu 5000 Szolnok, Rózsa Ferenc u. 5. vidéki turizmus,, vidékfejlesztés, kereskedelem Észak-alföldi régió
33. Dr. Ludányi Lajos Ludanyi.Lajos@uni-nke.hu ZMNE Repülő és Légvédelmi Intézet 5008 Szolnok, Pf. 1.  
34. Dr. Madaras László madar@djm.hu 5000 Szolnok, Pozsonyi út 65. I/3. A Kárpát-medence VI-XII. századi története
35. dr. Miskolczi Ildikó miskolczi@szolf.hu 5000 Szolnok, Kossuth Lajos u. 18.. számítási felhők alkalmazhatósága az oktatásban
36. Dr. Molnár Edina molnaredina@szolf.hu 5000 Szolnok, Tiszaligeti sétány kommunikáció, reklám, pszichológia
37. Dr. Nagy Rózsa nagyrozsa@szolf.hu 5000 Szolnok, Tiszaligeti sétány önkormányzati gazdálkodás, államháztartás
38. Dr. Nemes András nemes.eri@freemail.hu 5000 Szolnok, Szellő u. 26.  
39. Dr. Palik Mátyás Palik.Matyas@uni-nke.hu ZMNE Repülő és Légvédelmi Intézet 5008 Szolnok, Pf. 1.  
40. Dr. Pénzes Ibolya penzes@szolf.hu 5000 Szolnok, Gulácsi L. u.11.  
41. Pusztai Zsolt fazekasmuzeum@gmail.com Túri Fazekas Múzeum 5401 Mezőtúr, Pf. 10. néprajz, iparművészet-történet
42. Dr. Seregi János seregij@t-online.hu 1171 Budapest, Borzavár u. 5. ökológiai állattenyésztés, vidékfejlesztés, génmegőrzés
43. Dr. Stefan Mommertz mommertz@szolf.hu 5000 Szolnok, Várkonyi tér 14. III/12. idegen nyelv, irodalom, filozófia
44. Dr. Szabó László ethno39@gmail.com 5000 Szolnok, Szapáry u. 20. 3/2. társadalomnéprajz
45. Dr. Szabó László Szabo.Laszlo@uni-nke.hu ZMNE Repülő és Légvédelmi Intézet 5008 Szolnok, Pf. 1.  
46. Dr. Szalay Annamária MSc annamaria_szalay@yahoo.com Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság J-Nk-Sz m-i Szervezet elnöke  
47. Dr. Szegedi Péter szegedidr.peter@gmail.com ZMNE Repülő és Légvédelmi Intézet 5008 Szolnok, Pf. 1.  
48. Dr. Szegő Ágnes orban99@gmail.com 5350 Tiszafüred, Csillag u. 18.  
49. Dr. Szilvássy László szilvassy.laszlo@uni-nke.hu ZMNE Repülő és Légvédelmi Intézet 5008 Szolnok, Pf. 1.  
50. Dr. Szűcs Sándor szucss@szolf.hu 5400 Mezőtúr, Vízmű u. 13. minőségirányítás, termikus szórási eljárások, karbantartás
51. Dr. Tóth Albert tothberci41@freemail.hu 5310 Kisújszállás, Széchenyi út 64. tájökológia
52. Dr. Tóth Csaba tothcsa@delfin.unideb.hu 5310 Kisújszállás, Széchenyi u. 64. tájkutatás, természeti földrajz, tájökológia
53. Dr. Túróczi Imre turoczi@szolf.hu 5000 Szolnok, Tiszaligeti sétány vezetői számvitel, kontrolling az agrárgazdaságban, vidékfejlesztési vonatkozások feltárása
54. Dr. Várhelyi Tamás varhelyit@szolf.hu 4032 Debrecen, Károli Gáspár u. 374. turizmus, szolgáltatástudományok
55. Dr. Varró Bernadett Varro.Bernadett@abk.szie.hu 5100 Jászberény, Batthyány u. 44. felnőttképzés
56. Dr. Várszegi Tibor varszegitibor@malomszinhaz.hu 5100 Jászberény, Elefánti u.3. tánc- és színházesztétika, irodalomtudomány
57. Dr. Vermes Pál vermesp@szolf.hu 5000 Szolnok, Tiszaligeti sétány karbantartás, karbantartás menedzsment
58. Dr. Zsigrai György zsigrai@agr.unideb.hu 5300 Karcag, Kisújszállási út 166. talajtan, agrokémia
59. Dr.habil Lengyel Lajos lajoslengyel@chello.hu 5000 Szolnok, Jókai u. 1. agrárökonómia
60. Besenyi Vendel   5100 Jászberény, Szt. Imre Herceg u. 63.  
61. Farkas Ferencné   5100 Jászberény, Batthyány út 80.  
62. Fábián Péter fa.pfabian@chello.hu 5000 Szolnok, Mária út 47.  
63. Fekete Csaba Fekete.Csaba@uni-nke.hu ZMNE Repülő és Légvédelmi Intézet, 5008 Szolnok, Pf.1.  
64. Fekete István feketei@szolf.hu 5400 Mezőtúr, Martinovics u. 7/1. energetika, napenergia, épületgépészet
65. Fodor István Ferenc twisztes@freemail.hu 5121 Jászjákóhalma, Bocskai u. 17.  
66. Fodorné Hámori Ágnes hamoriagnes@yahoo.de Tiszafüred, Húszöles u. 49-51. Fsz.2.  
67. Földi Katalin foldi@szolf.hu 5008 Szolnok, Ménes u. 2. fogyasztói magatartás, élelmiszer kiskereskedelem
68. Hortiné dr. Bathó Edit PhD. jaszmuzeum@invitel.hu 5100 Jászberény, Táncsics  M. u. 5. néprajz
69. Dr. Herbály Katalin hekline@szolf.hu 5000 Szolnok, Tiszaligeti sétány  
70. Horváth Marianna horvathm@szolf.hu 5000 Szolnok, Tiszaligeti sétány ellátási lánc menedzsment, logisztika
71. id. Ősz Árpád arosz@mol.hu 5000 Szolnok, Ady E. u.26. szénhidrogén kutatás, fúrás, feltárás
72. Horváth Pál horvathp@szolf.hu 5000 Szolnok, Sajtó út 15. turizmus fenntarthatóság
73. Kántor Éva kaantoreeva@gmail.com 5000 Szolnok, Kossuth tér 4.  
74. Kádár Zoltán kadarzoltan@digikabel.hu 5000 Szolnok, Réz u.2.  
75. Kovácsné dr. Kaposvári Gyöngyi kaposvari@djm.hu 5000 Szolnok, Szántó krt. 47. II.7. Jász-Nagykun-Szolnok megye irodalmi emlékei és sajtótörténete
76. Libor Józsefné dr. liborne47@gmail.com 5200 Törökszentmiklós, Szent István u. 47. matematika, statisztika
77. Madaras Lászlóné Dr. madarslne@szolf.hu 5000 Szolnok, Pozsonyi u. 65. I/3. gazdasági matematika, tudományelmélet
78. Magó Károly zuhanobombazo@gmail.com 5008 Szolnok, Kilián út 5.  
79. Nagy Valéria valinagy78@gmail.com 5725 Kötegyán, Árpád u. 6. gépészeti tudományok, agrár műszaki tudományok
80. Nagyné Dr. Csák Éva csak@szolf.hu 5000 Szolnok, Kolozsvári u. 12. III/12. nyelvtudományok, társadalomtudományok
81. Nagyné Kiss Mária nepfoisk@freemail.hu JNSZM Népfőiskolai Társaság  
82. Oláh Béla olahb@szolf.hu 5008 Szolnok, Szabó Lőrinc u. 26. logisztikával integrált termelésütemezés, genetikus algoritmusok
83. Papp István electric01master@gmail.com ZMNE Repülő és Légvédelmi Intézet, 5008 Szolnok, Pf.1.  
84. Papp László placi7187@gmail.com 5420 Túrkeve, Józsa u. 2. tájökológia, környezetvédelem
85. Pelikán Lajos lpelikan@t-online.hu 5008 Szolnok, Fazekas M. u. 19.  
86. Pólya Éva polyae@yahoo.com 6600 Szentes, Koszta József u. 2. családon belüli vásárlási döntési folyamatok
87. Prof. Dr. Pintér István ipinterd@t-online.hu 5085 Rákóczifalva, Rózsa u. 5/a szervezeti magatartás, személyes vezetés, személyközi kommunikáció
88. Prof.Dr. Makkay Imre ermi48@gmail.com ZMNE Repülő és Légvédelmi Intézet 5008 Szolnok, Pf. 1.  
89. Prof. Dr. Óvári Gyula Ovari.Gyula@uni-nke.hu ZMNE Repülő és Légvédelmi Intézet 5008 Szolnok, Pf. 1.  
90. Prof. Dr. Szabolcsi Róbert Szabolcsi.Robert@uni-nke.hu ZMNE Repülő és Légvédelmi Intézet 5008 Szolnok, Pf. 1.  
91. Pusztai Zsolt fazekasmuzeum@gmail.com 5401 Mezőtúr, Pf. 10. néprajz, iparművészet történet
92. Dr. Rácz Margit mracz@vki.hu 5000 Szolnok, Tiszaligeti sétány Gazdasági és Monetáris Unió, egységes belső piac
93. Ruzicska Ferenc ruzicska.ferenc@gmail.com 5300 Karcag, Kertész J. u. 2. tájökológia
94. Sápi Lajos Sapi.Lajos@uni-nke.hu ZMNE Repülő és Légvédelmi Intézet 5008 Szolnok, Pf. 1.  
95. Sisa Béla Zsolt ifjsisabela@gmail.com 5100 Jászberény, Varga u. 2. II.12.  
96. Subecz Zoltán subecz@szolf.hu 5000 Szolnok, Tiszaligeti sétány információ kinyerés természetes nyelvű szövegekből
97. Szabó Emese szaboem@szolf.hu 5000 Szolnok, Tiszaligeti sétány környezettudományok
98. Szendrei Eszter Szendrei.violaeszter@gmail.com 4030 Debrecen, Kerekes Ferenc u. 1/c.  
99. Szikszai Mihály szikszai@szolarchiv.hu JNSz Levéltár közlekedéstörténet
100. Szűcs Róbert Sándor szucsrobert@szolf.hu 5400 Mezőtúr, Ifjúsági ltp 1.ép. 2/3. marketing, fogyasztóvédelem, élelmiszer gazdaságtan
101. Teréki Csaba Tereki.Csaba@uni-nke.hu ZMNE Repülő és Légvédelmi Intézet, 5008 Szolnok, Pf.1.  
102. Tóth József Toth.Jozsef@uni-nke.hu ZMNE Repülő és Légvédelmi Intézet, 5008 Szolnok, Pf.1.  
103. Varga Béla Varga.Bela@uni-nke.hu ZMNE Repülő és Légvédelmi Intézet, 5008 Szolnok, Pf.1.  
104. Vas Ferenc vasf@szolf.hu 5400 mezőtúr, Vásár út 24. diagnosztika
105. Vas Tímea Vas.Timea@uni-nke.hu ZMNE Repülő és Légvédelmi Intézet, 5008 Szolnok, Pf.1.  
106. Virágné Juhász Nyitó Klára jnyklara@pr.hu 5100 Jászberény, Halmay út 1.  
107. Dr. Szabó Attila Péter szaboattila@szolf.hu 5000 Szolnok, Tiszaligeti sétány 14. főiskolai docens
Baranyai György baranyi.gyorgy@uni-nke.hu MH Ludovika Zászlóalj századparancsnok
Rozovicsné Fehér Krisztina rozovicsne.feher.krisztina@uni-nke.hu Nemzeti Közszolgálati Egyetem mérnöktanár

Partnereink